Karykaturadek – marzec 2018

Tykocin karykaturzysta Białystok podlaskie karykatury

W marcu imprezy na których rysowaliśmy karykatury, odbywały się w miejscowościach, z których zdjęcia w Karykaturadkiem w naszej comiesięcznej rubryce już pokazywaliśmy (np. Warszawa, Kraków). Jakie zdjęcia pokazać przy podsumowania marca 2018? Postanowiliśmy pokazać dziś zdjęcia z miejscowości, które w minionych miesiącach odwiedziliśmy, ale nie zmieściły się. Bo przypomnijmy: od samego początku w jednym wpisie prezentujemy po 3 zdjęcia.

Na samej górze zdjęcie w Tykocina, niedaleko Białegostoku. Nasz karykaturzysta zatrzymał się blisko miejsca które widzicie i zamówił w restauracji  kibiny (pierogi litewskie). Były pyszne, więc następnym razem jak będzie w tych okolicach, zapewne znów z ochotą zje kibiny.

Drugiego (poniższego) zdjęcia w zasadzie nie trzeba podpisywać ani wyjaśniać. Nazwa Iława która powstała z roślin i kwiatów, mówi wszystko. Klomb znajduje się w centrum Iławy, przy drodze, urzędzie miasta i w pobliżu nowoczesnego hotelu, w którym odbywają się m.in. firmowe eventy. Jeśli nie każdy wie – informujemy, że Iława, to miasto w województwie warmińsko-mazurskim.

karykaturzysta Iława karykatury

Karykaturadek w Iławie

Poniższe zdjęcie także nie wymaga wielu wyjaśnień. Krasnobród leży na Lubelszczyźnie. Karykatury rysowaliśmy tu na sympatycznej imprezie w pewnym hotelu.

W kwietniu mamy w planach wyjazdy na Wielkopolskę, Lubelszczyznę i w góry. I pewnie nie tylko tam, bo kilka spraw lada dzień się wyjaśni.

karykaturzysta Lublin Zamość karykatury

Krasnbród na Lubelszczyźnie

Jak zaprosić naszego karykaturzystę (lub kilku karykaturzystów) na planowaną imprezę firmową albo prywatną? Jak sprawić radość gościom imprezy, którzy po krótkiej chwili pozowania otrzymają dowcipny portret swojej twarzy? Oczywiście zaprosić profesjonalnego karykaturzystę.

Jesteśmy karykaturzystami eventowymi specjalizującymi się w wykonaniu takich karykatur i jak widać podróżowanie po Polsce jest stałym elementem naszej pracy. Niestety co jakiś czas musimy odmówić uczestnictwa w imprezach, jeśli termin mamy już zajęty. O takiej atrakcji na event warto więc pomyśleć z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

> Tu informacje

Zobacz też:
> Wcześniejsze podróże Karykaturadka

Kto zatrudnia karykaturzystę na wesele
Karykaturzysta na weselu, to wciąż rzadka i wyjątkowa atrakcja uroczystości weselnych w Polsce. Ale to się zmienia. Na weselno-ślubnych blogach oraz w magazynach dla nowożeńców coraz częściej pojawiają się informacje na ten temat. Ta atrakcja została dostrzeżona przez branżę i dowiaduje się o niej coraz więcej potencjalnych klientów. Karykaturzysta zwykle jest niespodzianką, o której goście wesela dowiadują się w ostatniej chwili. Tak czy inaczej, dobry karykaturzysta eventowy już po pierwszym wykonanym obrazku przekonuje stojących obok obserwatorów, aby też zobaczyli swój wizerunek „w krzywym zwierciadle”.
> Tu więcej